Керівник центру вивчення іноземних мов "Advance" Чала Лілія Ананіївна стала однією із 38-підприємниць Кам'янця-Подільського, які увійшли у журнал "Бізнес-леді Кам'янеччини".

Презентація журналу відбулась у п'ятницю, 17 січня, у готелі "Клеопатра".

Нагадаємо, що в червні 2019 року департамент економіки та інфраструктури міста спільно з Асоціацією юристів Кам’янця-Подільського здобув перемогу у конкурсі грантових проєктів від Асоціації міст України в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" з ініціативою "Коучингова програма "Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу". Проєктом було передбачено як проведення низки навчальних заходів щодо правової грамотності жінок-підприємців, гендерної рівності у бізнесі тощо, так і друк спеціалізованого видання.

У виданні розповідається про сучасних, прогресивних жінок, які зуміли вибудувати успішний бізнес на теренах Кам'янеччини. Саме такою жінкою є Лілія Ананіївна, яка влітку 2017 року зуміла відкрити інноваційний центр вивчення іноземних мов у Кам'янці-Подільському. "Відкрий світ з "Advance" - таким кредом керується команда "Адванс" у своїй роботі.

Колектив центру вивчення іноземних мов "ADVANCE" пишається нашим керівником та наставницею Чалою Лілією Ананіївною. Ви надихаєте Нас на нові звершення та перемоги, Ви найкращий приклад для наслідування! Дуже Вас любимо і цінуємо, - заначають працівники центр "Advance".