У суботу, 11 травня, центр вивчення іноземних мов "Advance" влаштував грандіозне свято на площі Польський ринок - "Свято зі смаком паельї".

Усі присутні могли відкрити для себе нову країну - Іспанію. Знайомство відбулось через кульутру, національні особливості та кухню.

Паелья - це національна страва іспанської кухні, її батьківщина - місто Валенсія. У кожній іспанській провінції паелью готують по-своєму: додають в неї м'ясо, рибу, морепродукти. Але головні інгредієнти залишаються незмінними: це приправлений шафраном рис, томати і оливкова олія.

На присутніх очікува в сюрприз - відомий іспанський шеф-кухар Fernando Melchor (Фернандо Мельчором), який перетворив приготування національної страви на видовищне шоу. Також присутніх радували талановиті діти насиченою концертною програмою. Команда "Адванс" проводила цікаві конкурси та розіграші призів.

Незважаючи на рясний дощ паелью вдалось доготувати, кам'янчани об'єднались та дпомагали шеф-кухареві вберегти страву від дощової води, як результат всі смакували неймовінею стравою від Фернандо Мельчором.