Мабуть, найпоширеніше питання, яке ми чули – "за скільки ж я вивчу іноземну мову?". Адже важливо зрозуміти: скільки сил, коштів та часу потрібно буде вкласти для бажаного результату.

Конкретні цифри назвати важко, адже тут важливі декілька факторів:

1. Регулярність. При вивченні англійської дуже важливо дотримуватися регулярності занять. Краще займатися 2 рази на тиждень по годині, ніж раз на два тижні 4 години поспіль. Графік – справа індивідуальна, але на рахунок цього Вам варто порадитись з викладачем. І не робіть перерви, особливо довгі, вони завжди відкидають вас назад. Звичайно, ви все відновите, але на це потрібен час і ресурси, яких іноді буває замало.

2. Здібності. Швидкість сприйняття нового матеріалу у кожної людини дуже індивідуальна. Хтось запам’ятовує англійські слова після першого їх згадування, а комусь потрібно багато разів їх повторювати. Але яскраво вираженої здатності або "нездатності" немає ні в кого.

3. Мотивація. Коли у вас є реальна мета, наприклад, переїзд в іншу країну, або адаптація в країні після переїзду, навчання, хороша робота, то засвоюється матеріал набагато швидше і краще.

4. Досвід. Якщо ви вже вивчали раніше якусь іноземну мову, то набагато краще уявляєте собі процес навчання і маєте звичку вчитися.

5. Рівень. Тут все просто і очевидно: чим вищий рівень, тим менше часу потрібно для досконалого оволодіння мовою. "Підтягнути" іноземний з "Intermediate" до "Upper-Intermediate" простіше і швидше, ніж почати вивчення "з нуля".

Найкраще процес навчання іноземної ілюструє висловлювання Тімоті Ферріса, автора книги "Як працювати по чотири години на тиждень". Він стверджує: "Для вивчення будь-якої мови на 80% необхідно 6 місяців, для знання на 100% необхідно 10 років". І це дійсно так. Щоб "переступити" з одного ступеня на інший, потрібно в середньому півроку. А вчити мову і вдосконалювати свої письмові та комунікативні навички можна все життя!

А центр вивчення іноземних мов "ADVANCE" готовий Вам в цьому допомогти!

Чекаємо за адресою: вул. Васильєва, 1 тел. ‎‎+380988997747, ‎‎+380988997757.