23 серпня центру вивчення іноземних мов "Advance" виповнився 1 рік.

Починаючи з 11:00 розпочалось урочисте святкування. На День відкритих дверей у центр "Адванс" завітали друзі, учні, колеги, а основне ті, кому хотілось більше дізнатись про систему освіти, матеріально-технічну базу вивчення іноземних мов "Advance".

Підсумки, нові методики, нестандартний підхід, результати – це все обговорили та представили присутнім дружня команда центру "Advance".

Викладач центру міс Вікторія, яка працює з дітками початкової ланки розповіла, як змінилось життя школи за перший рік життя.

Я можу з впевненістю сказати, що цей рік був дуже потужний для нас, і для кожного він відбив щось своє, кожен розвивався по своєму, кожен запозичив чи ввібрав досвід іншого викладача. Ми всі стали дружньою командою. Тому ця робота була для нас на всі 200%, тому що в нас дружня команда, чудова дирекція, в нас чудові учні, в нас чудові умови, чудове все. Я просто дуже люблю свою роботу, і думаю, що це тільки початок.

Чим за цей рік здивували учні?

Учні зараз кожен по своєму особливий, зараз діти пішли дуже креативні й творчі, вони надихають на роботу, вони надихають працювати, вони навіть підказують. Коли вони цього хочуть, коли вони бачать свої результати, тоді вони стараються.

Бувають моменти, коли хочеться покинути почату справу. Ви як викладач із досвідом, що можете порекомендувати, щоб пройти переломний момент і не припинити займатись?

Потрібно просто трішки перечекати й мати досить гарні відносини з учнем, щоб вільно поспілкуватись з ним, пояснити, що бувають різні періоди в житті ,можливо йому щось не сподобалось, можливо, пішло не так, потрібно все уточняти, потрібно все говорити, бачити вже якісь свої помилки, що потрібно виправляти і допомагати дитині, щоб їй було комфортно.

Міс Анна поділилась своїми емоціями про прожитий рік.

Це моя вже третя робота, але напевно це був найнасиченіший рік з усіх попередніх. Не можу порівняти з попереднім досвідом. Упродовж цього року я, як викладач, набираюсь досвіду і мені це дуже подобається, бо я вважаю, що він потрібний, як для учнів так і для викладачів. Я дуже люблю своїх студентів. Працюю з дітками від 4 років до… є чоловік, якому приблизно 70.

Центр "Адванс" у Кам’янці запрошує усіх на навчання, ми знаходимось за адресою вулиця Васильєва, 1.