ПІЩУК НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА

директор центру "Advance"

викладач англійської мови

Народилася – 3 січня, 1962 року в м. Кам’янець-Подільському у сім’ї вчителів.

Мати – Арєфьєва-Піщук Ніна Іванівна (вчитель початкових класів шк.№9, померла в 2004 році).

Батько – Піщук Андрій Онуфрійович (викладач іноземних мов Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту та педагогічного інституту, помер в 1988 році).

Я - учитель англійської мови – Закінчила Луцький педагогічний інститут ім. Л. Українки, м. Луцьк (навчалася з 1978 до 1982 року).

Стаж роботи: 32 роки (1982-1994 – Кам’янець-Подільська середня школа № 5; 1994 – до нині - Кам’янець-Подільський ліцей).

Категорія: вища, учитель-методист, зав. методичним обє’днанням вчителів англійської мови (20 років).

Звання: Відмінник освіти України (1999 р.).

Звання: Заслужений вчитель України (2007 р.). Вручено нагороду на урочистих зборах присвячених 70-річчу утворення Хмельницької області в м. Хмельницькому 22 вересня 2007 року. Нагороду вручав Президент України Віктор ЮЩЕНКО.

МЕЛЬНИК ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

рецепція

Освіта: Кам’янець-Подільський Національний університет ім. Івана Огієнка, спеціальність - Вчитель української мови і літератури та журналістики.

Досвід роботи:

 • журналіст газета «Вечірній Кам’янець»;
 • викладач російської мови для іноземців,робота у вечірні години Соціальна мовна школа "Speak", м. Лейрія, Португалія.

Захоплення: література, музика, театр, спорт, хендмейд.

ІЛЬЧИШИН АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

рецепція

Мета: офіційне працевлаштування на посаду адміністратора мовної студії «Advance».

Досвід роботи: педагогічно-виховна діяльність в таборі («Лісова Пісня»).

Освіта:

 • 2011-2015 – навчався на денній формі в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за напрямом підготовки «Філологія», здобув кваліфікацію «Вчитель російської мови та зарубіжної літератури», ступінь – бакалавр;
 • 2015-2016 – навчався на денній формі в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за напрямом підготовки «Філологія», здобув кваліфікацію «Філолог, викладач російської та англійської мови, зарубіжної літератури», ступінь – спеціаліст.

За час навчання вільно оволодів російською мовою у щоденних, професійних та наукових цілях, певними видами англомовної діяльності (аудіювання, читання, письмо, усне мовлення), лінгвокомунікативними та лінгводидактичними цілями.

Навчання сприяло більш поглибленому вивченню мови та налагодженню комунікації з людьми різних категорій. Під час навчання брав активну участь у заходах університету , за яку був нагороджений почесними грамотами.

Бачення майбутньої роботи: Комунікації в нашому повсякденному житті мають велике значення, тому усі освічені люди рухаються вперед задля самовдосконалення та надання допомоги оточуючим. Якщо ви маєте бажання та ціль – будемо раді вас бачити у нас. Як сказав Кант «Дайте мені матерію, і я покажу вам, як з неї повинен утворитися світ».

МАРЦИНІВ ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

викладач для наймолодших

Доброго дня! Мене звати Вікторія Марцинів, в нашій школі Ви будете знати мене, як міс Вікторію. Тут діти потраплять у захопливий світ, де на них чекають незвичайні пригоди, цікаві заняття під час яких діти будуть багато рухатись, співати,танцювати, пізнавати навколишній світ англійською мовою.

Я закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови у початковій школі.

Буду рада бачити Вас на наших заняттях.

Освіта: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, ступінь бакалавра.

Спеціалізація: Вчитель англійської мови початкової школи, ступінь магістра.

Спеціалізація: Викладач педагогіки та методик початкової освіти.

Ключові навички та основні компетенції: Креативність та творчий підхід до методів викладання іноземної мови, відповідальність та позитивне ставлення, організаційні навички, енергіність та пристрастність.

ВЕРТІВСЬКА ІРИНА ІГОРІВНА

викладач англійської мови

Вчитель англійської мови, української мови і літератури, зарубіжної літератури.

Освіта: повна вища філологічна - КПНУ ім. І.Огієнка; магістратура, аспірантура.

Досвід роботи:

 • вчитель англійської мови у ЗОШ І-ІІ ступенів (м. Камянець-Подільський);
 • викладач англійської мови (Подільський державний аграрно-технічний університет);
 • вчитель англійської мови у Мовному центрі «Бояр» (м. Львів);
 • вчитель англійської мови у ССЗШ №5 ім. Кокорудзів (м. Львів).

Додаткова освіта:

 • участь у міжнародній конференції «Teaching English with Technologies» від компанії Microsoft м. Київ;
 • участь у міжнародній конференції «Studying English for Future Profession» від компанії British Council Ukraine м. Київ;
 • навчальний курс «TEFL Refresher Course» Inlingua School м. Челтнем Великобританія.

Особисті якості: відповідальність, працьовитість, стриманість, відданість поставленому завданню.

Бачення роботи: Знати іноземні мови – перспективно, модно, актуально та необхідно. Допомога у вивченні іноземних мов амбітним цілеспрямованим особистостям – це покликання кожного вчителя, а особливо, якщо цей вчитель працює у мовній школі, звільненій від обтяжень шкільної програми. Вчитель мовної школи – вільній у своєму підході до навчального процесу, це радше друг, помічник (helper) не тільки у освоєнні певних мовних нюансів, а й радник у різних життєвих ситуаціях. Такий вчитель має йти «в ногу з часом» - користуватися новинками науково-технічного прогресу, поєднувати методику навчального процесу з актуальними питаннями своїх вихованців. І тоді навчання матиме очікуваний успішний результат.

ІЛЬЧИШИНА АННА АНАТОЛІЇВНА

викладач англійської мови

Досвід роботи: викладацька діяльність на курсах англійської мови «Oxford Center» під керівництвом В.А. Снігурова.

Освіта:

 • 2008-2011 – навчалась у Кам’янець-Подільському ліцеї на філологічному профілі, закінчила з відзнакою;
 • 2011-2015 – навчалась на денній формі в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за напрямом підготовки «Філологія», здобула кваліфікацію «Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури», ступінь – бакалавр;
 • 2011-2015 – навчалась на заочній формі в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за напрямом підготовки «Політологія», здобула кваліфікацію «Політолог», ступінь – бакалавр;
 • 2015-2017 – навчалась на денній формі в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за напрямом підготовки «Філологія», здобула кваліфікацію «Філолог, викладач англійської та німецької мови, зарубіжної літератури», закінчила з відзнакою, ступінь – магістр.

Бачення майбутньої роботи: Я надіюсь, що нова мовна студія у Кам’янці-Подільському не лише дасть можливість усім бажаючим вивчати мови, зокрема англійську, а й зможе розвивати в кожному студенті особистість та індивідуальність, незалежно від віку.

ГІРНЯК МАР'ЯНА ВАСИЛІВНА

викладач англійської та польської мови

Викладач англійської та польської мов.

Освіта: Навчалася у Кам’янець-Подільському національному університетіімені Івана Огієнка (факультет іноземних мов) та проходила мовні стажування у Варшаві (Варшавський університет, Університет ім. Кардинала Стефана Вишенського).

Досвід роботи: Викладаю більше 5 років. Навчаючи мовам, стараюсь зацікавлювати і надихати. Люблю, коли заняття проходять легко, весело та результативно.

Захоплення: методика викладання, подорожі, психологія, гра на музичних інструментах та спів.

Роботу в школі розглядаю як можливість професійного вдосконалення, натхнення на створення продуктивних методик викладання, ділення досвідом і реалізації себе як творчого викладача.

ЛІПМАН ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

викладач німецької мови

Дійсно, чому німецька мова? Понад 100 мільйонів жителів Європи розмовляє німецькою - невже це мало? Важка граматика – це так. Але процес її вивчення впорядковує наше мислення! Ми вчимось не просто формувати думки за допомогою слів, ми вчимось робити це правильно, гарно, структуровано. Знання німецької мови це – свобода спілкування, навчання, працевлаштування та життя у Європі. Давайте, почнемо вивчати мову, зробимо перший крок до цієї свободи.

Освіта: 1987-1992Навчання у Кам’янець-Подільському педагогічному інституті ім. В.П. Затонського,за спеціальністю вчителя російської мови та літератури з додатковою спеціальністювчителя німецької мови.

Досвід роботи:

 • 1992 р. вчитель німецької мови у дитячому садочку № 13 «Журавлик».
 • 1992-1994 рр. вчитель німецької мови в Українській експериментальній спеціалізованій гімназії №5.
 • 1994-2001 рр. вчитель німецької мови у Кам’янець-Подільській середній школі №1.
 • з 2003 р. вчитель німецької мови у НВК №9 ім. А.М.Трояна.

Категорія: вища, учитель-методист.

КОБИЛЯНСЬКА ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА

викладач англійської мови

Відповідальна, цілеспрямована, працьовита, активна, легко знаходжу спільну мову з учнями, особистий підхід до кожного учня.

Освіта:

 • 2010-2013 − навчалась у Кам’янець-Подільському ліцеї на філологічному факультеті;
 • 2013 − 2017 − навчалась в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за спеціальністю «Філологія. Мова і література (англійська).
 • Літо 2017 року – спецпідготовка підготовка для роботи в мовному центрі.

Бачення майбутньої роботи: Центр «ADVANCE» для мене це не лише робота, це місце де тобі раді, де ти проводиш свій час із задоволенням, це місце, де ти маєш можливість передати свій досвід та знання для тих, хто цього бажає та потребує. Місце, де ти відпочиваєш душею!

ЛЕВИЦЬКА ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА

викладач польської мови

Про себе та свій предмет: Моє знайомство з польською мовою та культурою розпочалося ще з дитинства. Саме тоді мій дідусь, який за походженням був поляком і досконало володів польською, зробив усе можливе, щоб я полюбила цю мову всім серцем. Я мріяла після закінчення Кам’янець-Подільської гімназії поруч з англійською вивчати й польську мову.

Освіта:

 • У 2008 році здобула кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Вчитель англійської і польської мови та зарубіжної літератури» у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.
 • У 2009 році здобула кваліфікацію магістра зі спеціальності «Викладач англійської мови та зарубіжної літератури» у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.
 • У 2016 році закінчила аспірантуру та підготувала до захисту дисертацію з компаративістики.

Досвід роботи:

 • З 2009 року працюю в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на посаді директора студентського клубу.
 • Впродовж 2011-2012 років працювала викладачем англійської мови у рамках мовної підготовки працівників правоохоронних органів нашого міста до проведення Євро-2012. У 2012 році вийшов друком мій підручник з розмовної англійської мови «English for Militia». Друкуюсь у наукових виданнях, у тому числі і за кордоном.
 • З 2014 року є заступником директора Міжнародного наукового центру досліджень процесів націєтворення та регіоналізації у Європі та викладачем польської мови для працівників центру.
 • Впродовж 2014-2015 років працювала викладачем польської мови для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у рамках реалізації загальноосвітньої програми «Європейський фахівець».
 • У 2015 році здобула грант на навчання у «Rusyn Summer School» (Словацька республіка).
 • З вересня 2015 року працюю викладачем польської мови в одній з мовних шкіл Кам’янця-Подільського.
 • З 2016 року є керівником міських громадських організацій «Лабораторія молодіжних ініціатив» та «Академія волонтерства».
 • Влітку 2017 року взяла участь у майстер-класах з методики викладання польської мови від провідних фахівців «Glossa Polish Language School».
 • У вересні 2017 року здобула переможне друге місце в категорії «Вчитель польської мови» у міжнародному конкурсі «Jak podbijasz świat z językiem polskim» від «Glossa Polish Language School» (м. Краків).

Постійно працюю над підвищенням мовного рівня беручи участь у конференціях, мовних школах, подорожуючи та спілкуючись безпосередньо з носіями мови.

КАЧАН ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА

викладач італійської мови

В дитинстві я мріяла стати вчителькою, як моя мама. Проте, мене завжди приваблювала співпраця з дорослими учнями.

Освіта: закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, одразу після  вирішила здобути ступінь магістра англійської мови.

Досвід роботи:

 • З 2003 року працювала викладачем практичного курсу англійської мови в рідному унівситеті.
 • В 2010 р.  вперше відвідала Італію, закохалась у їхню мову та вирішила її опанувати.
 • Наступні 2 роки провела в Італії вивчаючи італійську мову та методику її викладання.
 • З 2012 по 2017 р.р.  працювала викладачем англійської та італійської мов  в міжнародній школі іноземних мов Denis’ school (Київ).

Наразі маю за честь працювати у Центрі вивчення іноземоих мов «Advance”.